poniedziałek, 10 czerwca 2013

I etap czerwcowego SEW ALONG, czyli tkaniny na torbę wybrać czas.

Lekko spóźniona, ale wykonałam zadanie z I etapu szyciowej zabawy, czyli wybrałam materiały do uszycia torby. Więcej informacji o tym co i jak o TU i na blogu grupy Szczecin Szyje. Z racji tego, że nie mogłam się zdecydować , to prawdopodobnie będę szyć dwie takie torby, jedna powędruje do mojej siostry, bo obiecałam :) 
Pierwszą torbę uszyję z drobnego sztruksu, w kolorowe geometryczne wzory, a podszewka będzie z granatowej i fioletowej bawełny. Drugą torbę uszyję z grubej tkaniny nieznanego składu, w kolorze śmietankowym z kolorowymi kwiatami, a na podszewkę wykorzystam jeszcze nie wiem co :P Chyba zużyję białą bawełnę w drobne czerwone i niebieskie kropeczki, ale jeszcze się zastanawiam.  Jeszcze w tym tygodniu zabiorę się za krojenie.
A teraz pokażę Wam te materiały :) 

Torba nr 1

a tu z bliska

Torba nr 2

i tu z bliska
Nie robiłam zdjęć materiałów na podszewki, ponieważ jeszcze nie jestem do końca zdecydowana :) 

Jeśli chcesz dołączyć do zabawy, zapraszamy !

2 komentarze:

  1. Torba numer dwa - piękny materiał. Nie wiem czy też się porwę na to czerwcowe SEW ALONG bo się czas kończy, ale Tobie będę kibicować :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Spróbuj, torba nie jest trudna do uszycia :) Polecam instrukcję wykonaną przez Odę (http://www.montowniaody.pl/2013/06/szyjemy-pleated-tote-bag-step-by-step.html). Wszystko krok po kroku opisane, naprawdę ułatwia szycie. Dziękuję za wsparcie i miłe słowa :)

      Usuń

Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam i zapraszam ponownie :)